Vážení zákazníci, prosíme Vás dajte si pozor na podvodné faktúry v našom mene, jediná možnosť si objednať tovar je u nás na eshope alebo na predajni. 

 

Matejka

Navštívte nás

Fučíková 8,
903 01 Senec

Zavolajte nám

02/4592 6526
0917 124 322

Kontaktujte nás

obchod@matejka-senec.sk

Dexon Super 50g – 1kg

3.00 18.90  s DPH

Vysoko účinný a širokospektrálny dezinfekčný prostriedok.

SKU: N/A Kategórie: ,

Popis

DEXON SUPER je vysoko koncentrovaný dezinfekčný prostriedok na báze peroxidu. Dexon Super je vysoko účinný proti širokému spektru baktérií, vírusov, plesní a plesní s rýchlym zabíjaním. Pôsobí na všetkých povrchoch a je vysoko účinný v tvrdej vode, pri nízkej teplote a v prítomnosti organických látok.

Dávkovanie:

Aplikácia Odporúčané riedenie Smery
Dezinfekcia povrchu koncovky

Všetky povrchy, betón, hlinené tehly, drevo, mramorové dlaždice, sklenené dlaždice atď

1: 100-200 Pripravte čerstvý pracovný roztok rozpustením 1 kg do 100-200 litrov vody. Použite tlakovú umývačku na sprej na povrchy 250 – 300 ml / m2.
Dezinfekcia antény (zahmlievanie)

 

1: 300

 

Použite zadný postrekovač. Nastavte trysku na hmlistý prúd
Letecká dezinfekcia (za studena) 1: 100 Použite zariadenie na studenú hmlu
Letecká dezinfekcia (za studena) 01:20 Použite zariadenie na tepelnú hmlu a zosilňovač hmly
Sanitácia pitnej vody 1: 1000 1 kg Dexon-100 sa rozpustí v 1000 litroch vody
Čistenie a dezinfekcia vodného

systému

Odstránenie biofilmu

1: 100 Vypustite všetku vodu zo systému. Pripravte 1% roztok Dexon-100 a tento roztok vložte do systému a nechajte ho 30 minút. Vypláchnite roztok do odtokových miest. Systém znovu naplňte roztokom a nechajte ho ďalších 30 minút a potom vypustite.

Zničí biofilmy vďaka vysokej úrovni povrchovo aktívnej látky so silným oxidačným účinkom.

Dezinfekcia vozidiel a zariadení 1: 100 Použite tlakovú umývačku
Ponorenie nôh a kolies 1: 100 Pripravte čerstvý roztok a znovu naplňte, keď sa roztok stane nečistým a po jednom týždni ho vymeňte za nový

Účinné proti širokému spektru mikroorganizmov vrátane vírusov, baktérií, plesní a plesní.  Vysoko účinný proti závažným chorobám zvierat, ako je pseudomor hydiny, infekčná bronchitída, infekčné ochorenie burzy, Markova choroba , infekčná laryngotrachitída, vírus syndrómu poklesu vajec, vtáčia chrípka, slintačka a krívačka, vírus reprodukčného a respiračného syndrómu prasiat a vezikulárna choroba ošípaných.  Podpora pri znižovaní používania antibiotík u zvierat.

Široká škála aplikácií:  Dezinfekcia tvrdého povrchu;  Dezinfekcia antény;  Dezinfekcia vozidiel a zariadení;  Sanitácia pitnej vody;  Odstránenie biofilmu;  Čistenie a dezinfekcia vodného systému;  Dezinfekčné brody;  Biologicky odbúrateľný;  Bezpečné použitie v prítomnosti zvierat;  Neškodné pre používateľa, zvieratá a životné prostredie;  Nekorózne a nepoškodzujúce pri použitom riedení;  Aktívny do siedmich dní, keď sa zmieša s vodou;  Osvedčené výsledky v oblasti biologickej bezpečnosti poľnohospodárskych podnikov

Ďalšie informácie

Hmotnosť -
Balenie

1 kg, 50g

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Dexon Super 50g – 1kg”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *