Vážení zákazníci, prosíme Vás dajte si pozor na podvodné faktúry v našom mene, jediná možnosť si objednať tovar je u nás na eshope alebo na predajni. 

 

Matejka

Navštívte nás

Fučíková 8,
903 01 Senec

Zavolajte nám

02/4592 6526
0917 124 322

Kontaktujte nás

obchod@matejka-senec.sk

Laguna Triplex tablety Mini 0,5 kg

8.50  s DPH

Prípravok (20g tableta) je určený na pravidelnú dezinfekciu bazénovej vody s viacúčelovým použitím – zaistí dezinfekciu, zabráni vzniku rias a odstráni nečistoty vločkovaním. Optimálny prípravok pre malé bazény.

SKU: LagunaTriplex Kategórie: , , Výrobcovia: ,

Popis

Podrobný popis

Prípravok Laguna flokul ultra zvyšuje účinnosť filtra a umožňuje odstránenie najmenších častíc z vody. Použitím tohto prípravku sa voda stáva priezračnou a iskrivo čistou. Je potrebné ho použiť vtedy, ak pri správnych hodnotách pH a obsahu aktívneho chlóru je voda v bazéne kalná. Pred použitím prípravku najprv upravte hodnotu pH vody na 6,8 – 7,6. Potrebnú dávku prípravku rozmiešajte v 10 litroch vody v umelohmotnej nádobe, uveďte do chodu pieskové filtračné zariadenie a pomaly vlejte do zberača (skimmera) alebo rovnomerne rozlejte po hladine. Pieskovlu filtráciu nechajte bežať niekoľko hodín, aby došlo k dokonalému rozmiešaniu prípravku vo vode a potom nechajte odstáť (pri vypnutom filtračnom zariadení) cca 10hodín. Po tejto dobe je možné prípadné vyzrážané nečistoty usadené na dne bazéna odsať pomocou bazénového vysávača. Dávkovanie: 3–6ml prípravku na 1m3 (1000litrov) vody.

Používajte biocídne prípravky bezpečne. Pred použitím vždy prečítajte údaje na obale a pripojené informácie o prípravku!

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0.5 kg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Laguna Triplex tablety Mini 0,5 kg”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *