Vážení zákazníci, prosíme Vás dajte si pozor na podvodné faktúry v našom mene, jediná možnosť si objednať tovar je u nás na eshope alebo na predajni. 

 

Matejka

Navštívte nás

Fučíková 8,
903 01 Senec

Zavolajte nám

02/4592 6526
0917 124 322

Kontaktujte nás

obchod@matejka-senec.sk

Emanox PMX sol. 50 ml – prevenciu aj liečbu kokcidiózy

6.50  s DPH

EMANOX sa používa na prevenciu aj liečbu kokcidiózy u všetkých druhov zvierat, najmä však králikov, hydiny a malých prežúvavcov – teliat, jahniat a kozliat.

Popis

Nový prípravok proti kokcidióze, vyrobený z výťažkov liečivých rastlín (oregano, materina dúška, mäta, rozmarín, majorán, cesnak a pod.)

EMANOX sa používa na prevenciu aj liečbu kokcidiózy u všetkých druhov zvierat, najmä však králikov, hydiny a malých prežúvavcov – teliat, jahniat a kozliat.

EMANOX sa vyrába a dodáva v tekutej alebo práškovej forme. Tekutá forma EMANOXU označená PMX je vhodná hlavne na liečbu kokcidiózy pri podávaní vo vode na napájanie alebo u malých prežúvavcov v mlieku.

Výhody EMANOXU pre chovateľa: – vzhľadom k svojmu pestrému zloženiu (zmes rastlinných extraktov) je odolnejší k vzniku rezistencie ako klasická chemická kokcidiostatiká. – nemá ochrannú lehotu, a preto sa môže používať bez ohľadu na dobu porážky zvierat. – jedná sa o prirodzený produkt, a preto je možné ho bez obmedzenia používať aj pri produkcii bio a eko produktov. – podľa dávky môže byť použitý ako k prevencii tak i liečbe kokcidiózy u rôznych druhov a kategórií zvierat.

Výhody pre výrobcov kŕmnych zmesí: – Emanox nie je zaradený medzi liečivá, preto sa na neho nevzťahujú predpisy o medikácii a používanie liečiv v krmivách. – nepatrí medzi látky sledované z hľadiska rezíduí a kontaminácie.

EMANOX je možné použiť ako jediný univerzálny liek na prevenciu aj liečbu kokcidiózy u všetkých druhov a kategórií zvierat.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0.1 kg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Emanox PMX sol. 50 ml – prevenciu aj liečbu kokcidiózy”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *