Predajňa je otvorená podla otváracích hodín – MATEJKA

Navštívte nás

Fučíková 8,
903 01 Senec

Zavolajte nám

02/4592 6526
0917 124 322

Kontaktujte nás

obchod@matejka-senec.sk

NutriMix pre nosnice 1kg

(1 recenzia zákazníka)

2.90  s DPH

SKU: Nutrimix1kg Kategórie: ,

Popis

NutriMix® pre hydinu – nosnice plv. Minerálne krmivo s vitamínmi pre nosnice.

Zloženie: Vitamín A, Vitamín D3, Vitamín E, Vitamín K3, Vitamín B1, Vitamín B2, Vitamín B6, Vitamín B12, Niacínamid, Pantotenan vápenatý, Cholínchlorid, DL-metionín, Vápnik, Fosfor, Sodík, Železo, Meď, Zinok, kobalt, Mangán, Jód, Selén. Kŕmny návod: Vitamínovo-minerálna zmes

NUTRI MIX je určená pre drobnochovateľov a malochovy. Pridáva sa do kŕmnej dávky hydiny, ktorú tvoria prevažne obilné šroty, kuchynské zvyšky a ďalšie domáce krmivá. Obsahuje biologicky účinné látky – vitamíny, minerálne látky a aminokyseliny. Táto zmes umožňuje chovateľom dokompletovať neplnohodnotnú kŕmnu dávku na potrebnú úroveň a zabezpečiť tak zvýšenie znášky, oplodnenosti a liahnivosti vajec, zlepšenie príjmu a využiteľnosti krmiva a udržanie dobrého zdravotného stavu hydiny.

Dávkovanie: sliepky v znáške 60 – 90 g / 10 ks / deň (2 – 3 polievkové lyžice), chovné kačice, husi, morky, perličky v znáške 90 g / 10 ks / deň (3 polievkové lyžice), hydina v období znášky pokoji 60 g / 10 ks / deň (2 polievkové lyžice).

Spôsob aplikácie: NUTRI MIX podávame denne, rovnomerne zamiešaný do krmiva. Na začiatku a vrchole znášky je vhodné používať hornú hranicu odporúčaného dávkovania a s poklesom znášky postupne znižovať. Doba použiteľnosti: 12 mesiacov od dátumu výroby.

Skladovanie: v suchu, chlade a tme, v pôvodných uzavretých obaloch.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 1 kg

1 recenzia k NutriMix pre nosnice 1kg

  1. Miro (overený zákazník)

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *